Festival vzdělávání COMENIUS. FUN 2021

Vážení,

ráda bych Vás touto cestou informovala
o festivalu vzdělávání COMENIUS. FUN 2021, který se uskuteční 1. října 2021 v PIVOVARU KOCOUR VARNSDORF od 9 do 17 hodin.
Akce nabídne prezentace studijních oborů vybraných středních škol v Libereckém a Ústeckém kraji a ukázky řemesel.

Hlavní pořadatelé jsou Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola Varnsdorf spolu se Střední lesnickou školou a Střední odbornou školou Šluknov.
Partnery jsou Úřad práce ČR a Technická univerzita v Liberci.

Festival je určen nejen pro žáky 8. a 9. ročníků ZŠ a jejich rodiče, ale i pro ostatní návštěvníky všech věkových kategorií.

V případě dotazů prosím kontaktujte Marii Kucerovou, PR koordinátora Vyšší odborné školy, Střední průmyslové školy a Střední odborné školy, p. o., Bratislavská 2166, 407 47  Varnsdorf.