Školní výlet 1. třídy (2021/2022)

HURÁ VÝLET!

Dne 2. 6. 2022 jsme společně vyrazili na náš první školní výlet. Plán jsme měli opravdu velice nabitý. Sešli jsme se ráno ve škole, kde jsme společně vymodelovali mnoho čokoládových pralinek a složili vstupenku Willyho Wonky do čokoládovny. Po příjezdu do Krásné Lípy jsme si prohlédli místní náměstí a navštívili Čokoládovnu MANA. Zde nás čekala prohlídka v samotné výrobně čokolády, a poté i výroba vlastních čokoládových pralinek. Náš výlet jsme zakončili ve sportovním areálu, kde jsme vyzkoušeli minigolf, lezeckou stěnu, trampolínu a povozili se na kladkové lanovce. Výlet se velice vydařil, i počasí nám přálo. Na závěr jsme získali medaile pro šikovné pomocníky a pomocnice Willyho Wonky. Ještě jednou děkujeme Všem rodičům za rychlou reakci při komplikované dopravě.

Za 1. třídu
Dita Paťhová a Helena Kešnerová