KOUZELNICKÁ SHOW - družina

Minulý týden jsme ve školní družině zakončili krásně. Zavítal k nám totiž kouzelník se svými triky, které u dětí sklidily velký úspěch. Zábavnou formou nám předvedl show plnou magie. Některé děti, ale i paní vychovatelka si vyzkoušely být na chvíli malými kouzelníky. Viděli jsme živou holubičku, která se objevila v klobouku, kouzlo s kapesníkem, zmenšení koníka, navrácení vytrhnuté stránky zpět do knihy, nebezpečnou likvidaci bot, objevení vybarvených omalovánek na bílých stránkách… Milým překvapením pro kouzelníka byla ukázka vlastního kouzla od jednoho z našich žáků. Na závěr proběhlo modelování balonků pro každého, věnování kartiček s podpisem a předání obrázků od dětí. Tímto děkuji kouzelníkovi panu Soukupovi za trpělivost a krásné vystoupení pro děti.

V. Vondráčková